-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски балетанки SAFALIA-GEP

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

1.990 ден 995 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: SAFALIA-GEP
Боја:  Гепард принт
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Величини: 36-41

Слични продукти
0