-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски балетанки ELLA-DGRN

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

1.990 ден 790 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: ELLA-GRN
Боја:  Темно зелена
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 1 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0