Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски високи чизми HBL20-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SEASTAR
Код: HBL20
Боја: BLK
Земја на потекло: Унгарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

3.490 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Текстил/ крзно
  • Влошка: Крзно
  • Ѓон: Гума 
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0