Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски гумени чизми RB1017-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SEASTAR
Код: RB1017-BLK
Боја: Црна
Земја на потекло: Унгарија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.490 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Надворешен материјал: Гума
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Текстил
  • Ѓон: Гума 
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0