fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 158761-NAT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 158761
Боја: NAT
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

3.990 ден 3.190 ден

Clear

Нови погледи на удобност пристигнуваат во стилскиот Skechers Arya – Clear Skies. Овој лежерен дизајн се одликува со плетен горен дел дизајниран од Stretch Fit® и удобна влошка од Skechers со воздушно ладење Memory Foam®.

Материјал

Опис на боја: Светло крем

  • Горниште:  Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.
Слични продукти
0