Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 1930501S1402-416

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 1930501S1402-416
Боја:: Крем со зелени коцки
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2490ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти