-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 2030201S8211-407

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 2030201S8211-407
Боја:: Зелна со принт цветови (Wax Turquoise)
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2.490 ден 1.245 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0