Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 2030501S1307-504

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 2030501S81306-400
Боја:: Портокалова со риги
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2.490 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти