Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 2030501S9804-212

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 2030501S9804-212
Боја:: Бела со златни риги
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2490ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти