Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили CO30501S1301-505

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: CO30501S1301-505
Боја:: Бела со црвени риги
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 35-41

2.490 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти