-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски мартинки DE02045-CAM

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DEVO 
SKU: DE02045-CAM
Боја: Камел
Земја на потекло: Турција
Произведено: Турција
Величини: 36-40

1990ден 995ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил/крзно
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти