-14%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски мартинки ROSEL-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: ROSEL
Боја: BLK
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 3,5 cm
Величини: 36-41

 

3.690 ден 3.190 ден

Clear

ROSEL chunky boots!
Најдоброто за оваа зима, доаѓа преку моделот ROSEL , стилски чизми со декоративен преден патент, изработени од цврста мазна кожа, внатрешно поставени со чоја, намонтирани на ултра лесен 3,5 см ѓон, дефинитивно не смеете да го заобиколите овој модел.

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Горниште: Говедска кожа
  • Постава: Термо материјал
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0