fbpx
-39%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски мокасини 5777.100.11464-35312

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MOLLECA
Код: 5777.100.11464-35312
Боја: Крем лак
Земја на потекло: Бразил
Произведено: Бразил
Висина на потпетица: 6 см
Величини: 36-41

 

2.790 ден 1.690 ден

Clear

Салонки со мека пенаста влошка!

Материјал

Опис на боја: Крем лак

 • Горниште: Еко кожа
 • Постава: Еко кожа
 • Влошка: Меки комфрт перничиња
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0