fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 124836-OFWT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 155507
Боја: OFWT
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

4.990 ден 3.990 ден

Clear

Стапнете во атлетски стил и удобност носејќи Skechers Hands Free Slip-ins®: BOBS Sport™ Squad Chaos – во боја. Дизајниран со нашата ексклузивна перница за потпетици™, овој моден стил се одликува со дизајниран плетен горен дел со растегливи врвки и ублажена влошка од Skechers Memory Foam™. За секое купување на BOBS® се врши донација на животни на кои им е потребна.
Материјал

Опис на боја: Крем

  • Горниште: Мрежест и синтетички горен дел со растегливи врвки
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Висина на петицата од 2.5 см
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Може да се пере во машина!
Слични продукти
0