Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 321C3HW-A1K

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: KAPPA
Код: 321C3HW-A1K
Боја: Бела/ розева/ златна
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

This product is currently out of stock and unavailable.

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Бели

  • Горниште: Вештачка кожа/ текстил
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
    •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0