fbpx
-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 33154HW-A2H

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: KAPPA
Код: 33154HW-A2H
Боја: Нежно розева
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

2.590 ден 1.290 ден

Clear

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Нежно розева

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
    •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0