-10%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 351419W-906

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: KAPPA
Код: 351419W-906
Боја: Бела/ сребрено
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

2.890 ден 2.601 ден

Clear

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Бела

  • Горниште: Вештачка кожа/ текстил
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
    •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0