-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 38156CW-A89

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: KAPPA
Код: 38156CW-A89
Боја: Бела/ розева/ златна
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

2.690 ден 1.890 ден

Clear

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Бела/ розева/ златна

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна и  !
  •  Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0