-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики AMAZONIA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12207001
Бои: Крем/ пудра/ сина
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

7.690 ден 6.152 ден

Clear

ОПИС

Амазониа е најголемата прашума во светот и се наоѓа во Јужна Америка. Во неа живеат околу 400 племиња,  секое со свој јазик, култура и територија. Многу од овие племиња немаат контакт со надворешен фактор речиси 500 години.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0