-3%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики B254033-YELL

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: TOPWAY
SKU: B254033-YELL
Боја:: Жолта
Земја на потекло: Белгија
Произведено: Виетнам
Величини: 36-41

990ден 960ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Платно
Ѓон: Гума

Слични продукти
0