fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики BANDRA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12301011
Бои: Крем/ сива/ нежно розева/ сина
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.990 ден 5.592 ден

Clear

ОПИС

Бандра е населба полна со живот, каде туристите се мешаат со локалната толпа и можат да ја искусат енергијата на градот Бомбај. Тоа е место каде што вревата и метежот се комбинираат за да создадат уникатна атмосфера.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0