Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики EVOLUTION

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12306007
Бои: Крем/ Бордо/ Светло сина/ кафена
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

This product is currently out of stock and unavailable.

ОПИС

Кулата на еволуцијата е облакодер познат во Москва по својата футуристичка форма слична на ДНК, која го симболизира меѓусебното поврзување на поединци, генерации и семејства. Секој од 51-от кат на кулата се ротира за 3 степени во однос на претходниот, создавајќи оптичка илузија, одразувајќи ги московските панорами свртени наопаку под агол од 90 степени во однос на хоризонтот.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0