Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики L065158-BEI

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: Opposite
Код: L065158
Боја: Крем/ бела
Земја на потекло: Србија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.290 ден

Clear

Лежерни патики!

Материјал

Опис на боја:  Крем/ бела

  • Горниште: Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мека комфорт влошка
  • Ѓон: Гума 
  • Инструкции за одржување!

    • Рачно перење со сапун и четка, или машински перење на нежна програма!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0