Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики L065158-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: Opposite
Код: L065158
Боја: Црна/ бела
Земја на потекло: Србија
Произведено : Кина
Величини: 36-41

 

1.290 ден

Clear

Лежерни патики!

Материјал

Опис на боја:  Бела/ црна

 • Горниште: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мека комфорт влошка
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0