-52%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики MK001453-FUC

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001453-FUS
Модел: Mickey Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

2.490 ден 1.494 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0