-52%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики MK001550-WHT

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001550-WHT
Модел: MICKEY MOUSE
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

2490ден 1190ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0