-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики MK001803-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001803-BLK
Модел: Mickey Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

2.190 ден 1.290 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0