-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики MK001910-149

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: MK001910-149
Модел: Mickey Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 36-41

2.990 ден 1.190 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0