fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SANTA MARTA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12402013
Бои: Зелена/ розова/ портоклова/ виолетова
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.690 ден

Clear

ОПИС
Со дизајн инспириран од градот 𝗦𝗔𝗡𝗧𝗔 𝗠𝗔𝗥𝗧𝗔, овие патики се совршена комбинација на светло розова во контраст со зелена лимета, детелина зелена и сенф. Мешавината на материјали како што се велур, ткаенина и контрастна гума ги прават креативно парче, со уникатен дизајн за вашиот изглед. Имаат ватиран ефект на предната страна на ткаенината и доза на удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте суштината на овој модел на патики и подигнете ја вашиот уличен стил.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0