-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SW97111-216

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: LUMBERJACK
Код: SW97111-216
Боја: Бела/ сива/ виолетова
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

3.990 ден 1.990 ден

Clear

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Бела/ сива/ виолетова

  • Горниште: Рип стоп текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0