fbpx
-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SW97111-381

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: LUMBERJACK
Код: SW97111-381
Боја: Бела/ сива/ розе
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

3.990 ден 1.990 ден

Clear

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Бела/ сива/ розе

  • Горниште: Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете пена за чистење на текстил, оставете да делува една минута а со памучна крпа повторно истријте ја.
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0