-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SWA9611-001

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: LUMBERJACK
Код: SWA9611-001
Боја: Бела
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-41

3.990 ден 1.596 ден

Clear

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Бела

  • Горниште: Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете пена за чистење на текстил, оставете да делува една минута а со памучна крпа повторно истријте ја.
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0