-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SWB2011-001

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: LUMBERJACK
Код: SWB2011-001
Боја: Тегет / розева
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 40-46

3.690 ден 1.476 ден

Clear

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Тегет / розева

  • Горниште: Текстил
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • Прво нежно исчеткајте нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0