-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 2017-N-NVY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: 2017-N-NVY
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја: Сино со белo
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-40

2990ден 1794ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Прирдона кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: EVA 

Слични продукти
0