-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики V2017A-RED

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V2017A-RED
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја: Бела/ црвено
Дизајнирани: Србија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-40

2.990 ден 1.190 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Прирдона кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: EVA 

Слични продукти
0