-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки BETTY-BLU

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022

Модел: BETTY-BLU
Боја:  Небесно сина
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-41

 

2.790 ден 1.395 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

Слични продукти
0