-36%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки BETTY-NUD

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2.790 ден 1.790 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: BETTY-NUD
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја:  Злтано-розева
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0