-65%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки BETTY-RED

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: BETTY-RED
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја:  Вишна црвена
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-41

 

2.790 ден 990 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Кожа / лак
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

Слични продукти
0