-32%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки KENDALL-CAM

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: KENDALL-CAM
Боја:  Камел/крем/темно зелена и сива
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 4 см
Величини: 36-41

2490ден 1690ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

 

Слични продукти
0