-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки L82502-GRY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU: L82502-GRY
Боја: Сива
Производтител: Опозит Фешн Србија
Произведено: НРК
Висина на штикла:  7 см
Величини: 36-41

2390ден 1195ден

Clear

СОСТАВ

  • Лице: Еко кожа
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Пенаста мека
  • Ѓон: Гума
Слични продукти
0