-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки L96502-BEI

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU: L96502-BEI
Боја: Крем
Дизајнирани: Србија
Произведено: НРК
Висина на штикла:  9 см
Величини: 36-41

1790ден 895ден

Clear

СОСТАВ

  • Лице: Текстил/ велур
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
Слични продукти
0