-29%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки MARILYN-LEO

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2790ден 1990ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Модел: MARILYN-LEO
Сезона: Пролет-Лето 2022
Боја:  Црно/кафена
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 7 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0