-32%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MIMOZA-BUR

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
SKU: MIMOSA-BUR
Боја: Бордо
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 7 см
Величини: 36-41

2490ден 1690ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0