-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки TYRA-LEO

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

1.990 ден 995 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: TYRE-LEO
Боја:  Црна / леопард
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 4 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0