-62%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки V7601-BLK

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил и кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2.590 ден 990 ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V7601-BLK
Боја: Црнa
Земја на потекло: Македонија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-40

Слични продукти
0