-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки L96504-BEI

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU: L96504-BEI
Боја: Крем
Дизајнирани: Србија
Произведено: НРК
Висина на штикла:  11 см
Величини: 36-41

1.990 ден 995 ден

Clear

СОСТАВ

  • Лице: Текстил/ велур
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
Слични продукти
0