-29%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски сандали U121-PEONIA-AVI

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: AEROS
Код: U121-PEONA-AVI
Боја: Крем/ сина
Земја на потекло: Италија
Произведено: Србија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-41

 

2.790 ден 1.990 ден

Clear

Aeros- кожни сандали!

Материјал

Опис на боја: Крем/ сина

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Еко кожа
 • Влошка: Пенасти јастучиња
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0