-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски сандали U744-DALIA-OLIVE

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: AEROS
Код: U744-DALIA-OLIVE
Боја: Темно зелена
Земја на потекло: Италија
Произведено: Србија
Висина на платформа: 9 см
Величини: 36-41

 

2.990 ден 1.190 ден

Clear

Aeros- кожни сандали!

Материјал

Опис на боја: Темно зелена

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Влошка: Кожа
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0