-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чевли OFXORD-NVY-G

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
SKU: OXFORD-NVY
Боја: Тегет лак
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 2 см
Величини: 36-41

2490ден 1743ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0