-42%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски чевли V4508-NVY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V4508-NVY
Боја: Темно тегет
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на штикла: 4 см
Величини: 36-41

2390ден 1390ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа/велур
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

Слични продукти
0